
Wie is Anna
Anna is een avontuurlijke, intelligente en sensuele vrouw met een normaal postuur. Zij heeft mooie lange haren en blauwe ogen. Stevige borsten en mooie ronde billen. Een natural beauty. Verwacht dus geen dikke laag make up.
Anna is nieuwsgierig, houdt van avontuur en wil graag geprikkeld worden met nieuwe ontdekkingen in het leven. Haar top 3 bucketlist is: 5 coloured earth, St Regis Resort Bora Bora en New York. Anna is onder andere ook expert in het bereizen van de wereld, sport meerdere malen per week en is bewust met voeding bezig. Dit maakt haar uitermate geschikt tot goed gezelschap, met mooie verhalen en nieuwe ideeën prikkelt zij u graag tot het ondernemen van iets nieuws.
Ontspanning is ook een belangrijk element in Anna’s leven. Zij geeft graag massages, want ook voor de gever is dit een oase van weldaad. Net zoals de escort sessies, die er voor het plezier zijn bij gekomen.
Beleef hoe de warme olie over uw lichaam heen vloeit, nu is het tijd voor de speelse en ondeugende Anna. Of ervaar de diepst mogelijke connectie op soulmate niveau tijdens een escort date. Aan jou de keus.
Foto’s zeggen natuurlijk meer dan 1000 woorden dus kijk hieronder voor een impressie van mij.
xXx -Anna
Ps. lees ook de publicatie De meest recente publicatie vindt je hier: https://www.ed.nl/eindhoven/coronacrisis-sekswerk-in-eindhoven-vaker-illegaal~addaac0e/
Leeftijd
Nationaliteit
Talen
Lengte
Gewicht
Haarkleur
Kleur ogen
Confectie
Schoenmaat
Body-art
Hygiëne
Gezondheid
32
Nederlands
Nederlands Engels
169 cm
61kg
bruin
blauw
small / B75
37 Louboutin 36.5 Louis Vuitton
nee
geschoren
anti roken
